Witamy na nowej stronie pielgrzymki!

Z wielką radością przedstawiamy Wam nową stronę pielgrzymki. W tym roku czeka nas wiele zmian – nie da się ukryć, że będzie inaczej, ale razem na pewno uda nam się stworzyć wspaniałą atmosferę wspólnoty i modlitwy. Chcemy, żeby ta strona była miejscem naszych wspólnych wirtualnych spotkań.

W tym roku na pielgrzymkowy szlak fizycznie wyruszą księża przewodnicy, którzy pójdą w imieniu nas wszystkich. My dołączymy do grupy duchowego uczestnictwa i będziemy się spotykać w różnych świątyniach naszej Diecezji, a wspólnej modlitwie będą towarzyszyć księża biskupi.

Zapraszamy Was do galerii – są w niej już dostępne wszystkie zdjęcia z XVI Pieszej Pielgrzymki Diecezji Świdnickiej, w której wędrowaliśmy rok temu. Znajdziecie tutaj również harmonogram tegorocznych pielgrzymkowych spotkań i informacje o wszystkich grupach. W czasie trwania pielgrzymki będą pojawiać się nowe zdjęcia, nagrania konferencji i transmisje spotkań. W pasku na górze strony są odnośniki do strony i grupy pielgrzymkowej na Facebook-u, a także do naszego kanału na YouTube (przy okazji – bardzo prosimy – subskrybujcie ten kanał, bo dzięki odpowiedniej ilości obserwatorów będziemy mogli przeprowadzać transmisje naszych pielgrzymkowych spotkań).

Mamy nadzieję, że adres swidnickiepielgrzymowanie.pl szybko dodacie do ulubionych i będziecie tutaj często gościć, Zaczynamy 31 lipca – bądźcie razem z nami najpierw w Katedrze, a później w różnych miejscach Diecezji! 

I oczywiście zaglądajcie na stronę!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *