Potwierdzamy – w tym roku wyruszymy na pielgrzymkowy szlak. Wszyscy!

Miesiąc temu pojawiły się wytyczne GIS (zobacz tutaj) które pozwalają na przejście pieszych pielgrzymek w liczbie 300 osób (nie licząc pątników zaszczepionych). Dlatego z wielką radością zapraszamy Was na wędrówkę do naszej Jasnogórskiej Matki. Wyruszymy ze świdnickiej Katedry już 1 sierpnia. 

Tegorocznej pielgrzymce będzie towarzyszyć hasło „SPE  SALVI” – „nadzieją zbawieni”. Nawiązuje do niego logo tegorocznych rekolekcji w drodze, które z radością Wam prezentujemy. Bardzo nam (nie tylko dziś) tej nadziei potrzeba, dlatego także z nią patrzymy na przygotowania i czas wędrówki na Jasną Górę. 

Przypominamy, że tegoroczna pielgrzymka potrwa od 1 do 8 sierpnia i warto już dziś zacząć planować wakacje 😉 Tak jak już ogłaszaliśmy – wszystkie grupy wyruszą razem ze Świdnicy. A już wkrótce podamy informacje o spotkaniach przed pielgrzymką i aktualne dane kontaktowe do Centrów Pielgrzymkowych. Zaglądajcie zatem tutaj często, bo – także niedługo – pokażemy Wam zaktualizowaną trasę. Pamiętajcie w swojej modlitwie także o sprawach organizacyjnych pielgrzymki.

Może Ci się również spodoba